Naujienų prenumerata
Susisiekite
Klaipėda - Kylis
Norite patogiai ir greitai pasiekti Vokietijos krantus? Išbandykite kelionę aukštos kokybės keltais, kuriais nesunkiai pasieksite Šiaurės Vokietijoje esantį Ostuferhafen uostą. Keltų linija Klaipėda - Kylis puikus pasirinkimas norintiems grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais ir tuo pačiu metu siekti savo numatyto kelionės tikslo.

Iš Klaipėdos į Šiaurės Vokietiją
Klaipėda – kiekvieną keliautoją užburiantis Lietuvos miestas. Jame galima ne tik pasigrožėti nuostabia bei natūralia gamta, bet ir apsilankyti senamiestyje, skulptūrų parke, pasivaikščioti teatro aikštėje, apsilankyti dramos teatre ar kruizinių laivų terminale. Prieš plaukiant į Vokietiją, rekomenduojame nepraleisti progos pasigrožėti įvairiais kultūriniais paminklais bei apsilankyti minėtose vietose.
Šiaurės Vokietija – savo grožiu nenusileidžia Klaipėdai. Čia, prie Baltijos jūros pakrantės, įsikūręs uostamiestis Kylis, kuriame vyksta žymi šventė – Kylio regata, į kurią susirenka didelė buriuotojų bendruomenė. Be to, apsilankius šiame mieste, verta pamatyti bene ilgiausią gatvę Vokietijoje – Holsten, nuostabaus grožio botanikos sodą, miesto uostą ar Šv. Nikolajaus bažnyčią.

Svarbi informacija keleiviams
Šio maršruto liniją aptarnauja du aukštos klasės, erdvūs, patogūs keltai: „Regina Seaways“ ir „Victoria Seaways“. Tokiuose keltuose maloniai jaučiasi kiekvienas keliautojas, nes čia galima rasti skirtingų klasių kajutes, nuostabaus skonio maistą tiekiančius restoranus bei įvairias pramogas, kurios neleidžia nuobodžiauti kelionės metu.
Tiek Klaipėdos, tiek Kylio uostai yra naudojami kelionės reikmėms net 7 kartus per savaitę. Būtent tiek kartų šiuo maršrutu plaukia minėti keltai. Registracija į juos prasideda likus 3 val., o baigiasi likus 1,5 val. iki išvykimo iš uosto. Bendra kelionės trukmė siekia apie 19 valandų, tačiau šis laikas neprailgsta, nes keltuose galima rasti skirtingus poreikius atitinkančių pramogų bei įvairios veiklos.
Klaipėda - Kylis – keltų maršrutas, kuris nepalieka abejingų. Pasiekti Kylyje įsikūrusį Ostuferhafen uostą bei Šiaurės Vokietiją dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu. Nepraleiskite progos išbandyti šio kelionės būdo, kuris užtikrina ne tik efektyvų susisiekimą, bet ir nepamirštamus įspūdžius bei teigiamas emocijas.

Victoria Seaways

Keltas VICTORIA SEAWAYS aptarnauja keltų liniją Klaipėda — Kylis 3-4 kartus per savaitę iš kiekvieno uosto. Šis laivas pastatytas 2009 metais. Jo greitis 23,5 mazgų. Keleiviams įrengtos 399 vietos kajutėse bei 116 sėdimų vietų salone.



Kelte įrengtos 114 įvairaus tipo kajutės ir 1 erdvus sėdimų vietų salonas. Šiame skyriuje galite daugiau sužinoti apie kajutėse esančius patogumus, pamatyti nuotraukas.

Sėdimų vietų salonas su langais

[Sėdimų vietų salonas su langais]

Salonas yra 5 denyje.
112,5 kv.m. plote įrengta 116 minkštų krėslų su reguliuojama padėtimi, yra lentynos daiktams susidėti.
Dušo/WC patalpa - atskirai, netoli salono.

2-vietė kajutė be lango

[2-vietė kajutė be lango]

Kajutės įrengtos 6 ir 7 deniuose.
Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 11 vnt.
Dvi iš šio tipo kajučių skirtos keliaujantiems su gyvūnais.
Kajutėse yra lovos-gultai vieni virš kito, patalynė ir rankšluoščiai, staliukas-spintelė, veidrodis, kabykla rūbams, dušo/WC kambarys.

2-vietė kajutė su langu

[2-vietė kajutė su langu]

Kajutės yra įrengtos 6 denyje.
Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 6 vnt.
Kajutėse yra 2 lovos-gultai, patalynė ir rankšluoščiai, staliukas-spintelė, veidrodis, kabykla rūbams, dušo/WC kambarys.

3-vietė kajutė su langu

[3-vietė kajutė su langu]

Kajutės yra įrengtos 6 denyje.
Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 3 vnt. 
Kajutėse yra 2 gultai vienas virš kito, 1 atskiras gultas, patalynė ir rankšluoščiai, staliukas-spintelė, veidrodis, kabykla rūbams, dušo/WC kambarys.

4-vietė kajutė be lango

[4-vietė kajutė be lango]

Kajutės įrengtos 6 ir 7 deniuose.
Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 56 vnt.
Kajutėse yra lovos-gultai vieni virš kito, patalynė ir rankšluoščiai, staliukas-spintelė, veidrodis, kabykla rūbams, dušo/WC kambarys.

4-vietė kajutė su langu

[4-vietė kajutė su langu]

Kajutės išsidėsčiusios 6 denyje.
Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 29 vnt.
Kajutėse yra lovos-gultai vieni virš kito, patalynė ir rankšluoščiai, staliukas-spintelė, veidrodis, kabykla rūbams, dušo/WC kambarys.

Commodore klasės 1-vietė kajutė

[Comondore kajute]

Kajutės įrengtos 6 denyje.
Kajučių plotas - 5,4 kv.m., kajučių kiekis - 2 vnt.
Kajutėse yra viengulė lova, patalynė ir rankšluoščiai, mini baras, dušo/WC kambarys, TV, kabykla rūbams, veidrodis, plaukų džiovintuvas.

Commodore klasės 2-vietė kajutė

[Commodore klasės 2-vietė kajutė]

Kajutės yra 6 denio pirmagalyje.
Kajučių plotas - 6,5 kv.m., kajučių kiekis - 5 vnt.
Kajutėse yra 2 viengulės lovos, patalynė ir rankšluoščiai, spintelė, mini baras, dušo/WC kambarys, TV, kabykla rūbams, veidrodis, plaukų džiovintuvas.

Commodore de luxe kajutė

[Commodore de luxe kajutė]

Kajutės išdėstytos 6 denio pirmagalyje.
Kajučių plotas - 8 kv.m., kajučių kiekis - 2 vnt.
Kajutėse yra dvigulė lova, patalynė ir rankšluoščiai, rašomasis stalas, kėdė, mini baras, dušo/WC kambarys, TV, kabykla rūbams, veidrodis, plaukų džiovintuvas.