Naujienų prenumerata
Susisiekite
Keltai iš Klaipėdos
Ieškote būdo, kuriuo patogiai, greitai bei efektyviai nukeliautumėte iki svajonių šalies? Kelionės keltais – pasirinkimas, kuris nenuvils nei vieno nuotykių ieškotojo ar vertinančio aukštos kokybės keliavimą. Keltai iš Klaipėdos išvyksta įvairiomis kryptimis, todėl jais nesunkiai pasieksite Vokietijos, Švedijos bei kitų valstybių krantus. Leiskite sau pasimėgauti nuostabiais jūrų vaizdais, maloniu vėjeliu ir kelte esančiomis pramogomis!

Keltai į Vokietiją
Jeigu norite patogiai pasiekti Šiaurės Vokietijos krantus, pasinaudokite keltų iš Klaipėdos centrinio terminalo paslaugomis. Keltai išvyksta net 7 kartus per savaitę, todėl kiekvienas gali rasti sau tinkamą laiką. Bendra kelionės trukmė yra apie 19 val., tačiau šis laikas prabėga gan greitai, nes kelte galima rasti visų poreikius atitinkančių pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų. Registracija į keltą prasideda likus 3 val., o baigiasi – 1,5 val. iki išvykimo. Keltu pasiekiamas Šiaurės Vokietijos mieste Kylyje įsikūrusio Ostuferhafen uosto terminalas. Maršrutą aptarnauja „Regina Seaways“ ir „Victoria Seaways“ keltai. Klaipėda – Švedija Keltai iš Tarptautinės jūrų perkėlos Klaipėdoje į Pietų Švedijoje, Karlshamne įsikūrusį terminalą išplaukia 7 kartus per savaitę, o kelionės trukmė siekia 12 val. Šiuo maršrutu yra plaukiama „Optima Seaways“, „Patria Seaways“ bei „Athena Seaways“ keltais. Registracijos į keltą tvarka yra tokia pati kaip ir aukščiau aprašytuose keltuose į Vokietiją. Plaukiant į Vokietiją, kaina vienam asmeniui siekia nuo 43 Eur., o į Švediją – nuo 45 Eur. Kokybiški laivai maloniai kelionei Visos kelionės yra vykdomos su aukštos kokybės, saugiais ir patikimais keltais. Juose galima rasti skirtingų klasių kajutes, kurios atitinka įvairių keliautojų lūkesčius. Mėgstantys patogesnį keliavimą, gali rinktis aukštos klasės kajutes su erdvia lova, langu, individualiu vonios kambariu bei kitais patogumais, kurie kelionei suteikia papildomo žavesio ir apsaugo nuo nuovargio. Tuo tarpu, norintys pasiekti savo kelionės tikslą sutaupant šiek tiek pinigų, gali rinktis ne tokias prabangias, be lango ir mažesnės erdvės kajutes.
Mūsų siūlomuose keltuose suteikiama galimybė patenkinti ne tik nuotykių troškimą, bet ir savo skonio receptorius. Čia galima apsilankyti įvairiuose restoranuose bei kavinėse, kuriose patiekiamas maistas, gali nustebint net išrankiausius gurmanus. Be to, keltuose gausu parduotuvių, pramogų vaikams, todėl net mažiesiems keliautojams čia nebūna nuobodu.
Keltais iš Klaipėdos norimas šalis galima pasiekti itin patogiai. Priešingai nei skrydžio lėktuvais metu, plaukiant keltais nereikia jaudintis dėl mažos erdvės kojoms ar kitų nepatogumų. Kelionė Baltijos jūra – nuotykis, kurį prisiminsite dar ilgai!

Keltai iš Klaipėdos Keltai iš Klaipėdos

Klaipeda - Kylis

Klaipėda - Kylis

"DFDS" keltų linija Klaipėda – Kylis jungia Lietuvą su Šiaurės Vokietija.
Liniją aptarnauja keltai "Victoria Seaways" ir "Regina Seaways".
Išvykimas : 7 kartus per savaitę.
Kelionės trukmė : 19 val.
Registracija prasideda 3 val., baigiasi 1,5 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : Centrinis Klaipėdos Terminalas, Ostuferhafen Kylyje
Kaina nuo 35 € asm.

Klaipėda - Karlshamnas

Klaipėda - Karlshamnas

"DFDS" keltų linija Klaipėda – Karlshamnas jungia Lietuvą su Pietų Švedija.
Šį maršrutą aptarnauja keltai "Optima Seaways", "Patria Seaways" ir "Athena Seaways"
Išvykimas : kiekvieną dieną
Kelionės trukmė : 12 val.
Registracija prasideda 3 val. prieš kelto išvykimą, baigiasi 1,5 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : Cetrinis Klaipėdos terminalas, Keltų terminalas Karlshamne.
Kaina nuo 39 € asm.

[TT Line]

Klaipėda - Treleborgas

"TT Line" keltų linija Klaipėda – Treleborg jungia Lietuvą su Pietų Švedija.
Šį maršrutą aptarnauja keltas "Robin Hood Comfort"
Išvykimas : nuo 2020 04 04 reisai maršrutu Treleborgas - Klaipėda sustabdyti!
Išimtis! Keleiviams, įsigijusiems bilietus iki 2020 04 01 leidžiama grįžti į Lietuvą.
Keleiviai maršrutu Klaipėda - Trelleborg gali grįžti į gyvenamąją šalį arba darbo vietą.

Kelionės trukmė : 15 val.
Registracija prasideda 3 val. prieš kelto išvykimą, baigiasi 1,5 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : Cetrinis Klaipėdos terminalas, Terminalas Treleborge.
Kaina nuo 125 € asm.

Doveris - Diunkerkas

Doveris - Diunkerkas

"DFDS" keltų linija Doveris -Diunkerkas jungia Angliją su Prancūzija
Išvykimas: 12 reisų per dieną
Kelionės trukmė : 2 val.
Kaina nuo 49 € asm.