Naujienų prenumerata
Susisiekite
Dovanų kuponai Nežinote, kaip nustebinti savo draugą, kolegą ar Jums brangų artimą žmogų? Dovanų kuponai kelionėms – tai puiki galimybė padovanoti nepamirštamus kelionių įspūdžius tiems, kuriuos mylite labiausiai. Gavęs dovanų kuponą žmogus galės pats pasirinkti norimą kelionę ir jos datą.

Savo idėjas bei artimųjų svajones Jums įgyvendinti padės mūsų siūlomi dovanų kuponai bei ypatingi kelionių pasiūlymai. Nustebinkite mylimus žmones įteikdami Jiems 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 1000 eurų vertės dovanų čekį ir leiskite patiems išsirinkti norimą kelionę bei patirti neišdildomą kelionių džiaugsmą. Įsigyti šį kuponą tikrai paprasta: tiesiog pasirinkite kokią sumą norite skirti, o jį gavęs žmogus kelionę išsirinks pats.

Ypatingos dovanų idėjos: Savaitgalio kruizas į Stokholmą; Padovanokite savo artimiesiems nepamirštamą nuotykį – prabangų kruizą į Stokholmą. Laive Jūsų lauks nuobodžiauti neleidžianti pramoginė ir poilsinė programa, įmantrūs pusryčiai bei gardžios vakarienės švediško stalo restorane. Kruizas bei kartu praleistas laikas bus puiki dovana kiekvienam keliaujančiam žmogui! „Medaus mėnesio“ kelionė jaunavedžiams; Povestuvinė kelionė – tai puikus svarbiausios gyvenimo šventės tęsinys, pirmosios naujosios šeimos atostogos. Padovanokite romantikos kupiną atmosferą bei patį saldžiausią medaus mėnesį jaunavedžiams! Tai bus maloni ir netikėta staigmena jauniesiems, kurie patys galės išsirinkti kelionės kryptį. Pažintinė kelionė autobusu į populiariausius Europos miestus; Daugybė šalių, miestų ir nepamirštamų įspūdžių! Pažinkite dar neatrastas senųjų Europos miestų paslaptis bei naujausius, turistų lankomus, objektus. Pakvieskite savo draugus ir artimuosius į nuostabią kelionę, leidžiančią iš arčiau susipažinti su Europos istorija bei dabartimi. Poilsinė Novaturo, Teztour, Itaka, Tui, Dertour kelionė; Užmirškite pečius slegiančius rūpesčius! Jūsų laukia ypatingi poilsinės kelionės pasiūlymai į gražiausias ir šilčiausias pasaulio vietas. Padovanokite savo mylimiausiems žmonėms poilsį, kuriuo jie tikrai apsidžiaugs. Viduržemio jūros, Artimųjų Rytų, Azijos, Karibų kruizai; Prabangūs kruizai po Viduržemio jūrą ir ne tik! Siūlome Jums didelį kruizų pasirinkimą visame pasaulyje. Tegul tai būna ypatingos atostogos jūrų keliais, išskirtinai prabangioje aplinkoje, Jūsų pasirinktu laiku. Sveikatingumo savaitgalis Druskininkuose; Druskininkai garsėja kaip vandens pramogų ir SPA sostinė. Čia Jūsų laukia išskirtiniai pasiūlymai, kviečiantys bent trumpam atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir pasinerti į atpalaiduojantį SPA procedūrų pasaulį. Atraskite dar nepatirtų įspūdžių jaukios ramybės apsuptyje!

Dovanų kuponai Dovanų kuponai


Dovanų kuponas - puiki dovana mylimiesiems, šeimos nariams, jaunavedžiams, vaikams, draugams!
Įteikite dovanų čekį ir leiskite patiems išsirinkti norimą kelionę bei atrasti kelionių džiaugsmą!
Lai būna tai stebuklų ir siuprizų metas!

Dovanų idėjos:

 • Savaitgalio kruizas į Stokholmą;
 • Sveikatinimo savaitgalis Druskininkuose;
 • Pažintinė kelionė autobusu į populiariausius Europos miestus;
 • Poilsinė Novaturo, Teztour, Kidy Tours, Itaka, Tui, Dertour kelionė;
 • Viduržemio jūros, Artimųjų Rytų, Azijus, Karibų kruizai;
 • "Medaus mėnesio" kelionė Jaunavedžiams.


Dovanų kuponą įsigyti paprasta: nuspręskite už kokią sumą norite įsigyti dovanų kuponą, o jį gavęs žmogus kelionę išsirinks pats:

Dovanų kuponas svajonių atostogoms 1000 €
Dovanų kuponas svajonių atostogoms 500 €

Dovanų kuponas svajonių atostogoms

300 €

Dovanų kuponas svajonių atostogoms 200 €
Dovanų kuponas svajonių atostogoms 150 €
Dovanų kuponas svajonių atostogoms 100 €
Dovanų kuponas svajonių atostogoms 50 €
Dovanų kuponas svajonių atostogoms 30 €


Dovanų kupono taisyklės:

 • Dovanų kupono sumą neribojama;
 • Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus;
 • Dovanų kuponas galioja 12 mėn. nuo įsigijimo datos;
 • Dovanų kuponas turi būti patvirtintas agentūros anspaudu.
 • Kliento pageidavimo dovanų kuponą persiunčiame el. paštu, paštu arba galite atsiimti Krantas Travel biuruose.
 • Už papildomą mokestį dovanų kuponus puošiame, šventiškai pakuojame.


Dovanų kuponus galite įsigyti visuose kelionių agentūros "Krantas Travel" biuruose:

 • Vilnius: A. Juozapavičiaus g. 6, 8 5 2313314, vilnius@vilnius.krantas.lt
 • Kaunas: I. Kanto g. 22, 8 37 490202, kaunas@kaunas.krantas.lt
 • Klaipėda: Teatro g. 5, 8 46 395111, travel@krantas.lt