Naujienų prenumerata
Susisiekite

Parkingas ParkingasPARKINGAS VILNIAUS, KAUNO, PALANGOS IR RYGOS ORO UOSTUOSE:
Vilniaus oro uosto ADCParking
– daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė Vilniaus oro uoste. Aikštelė yra aptvertoje teritorijoje, gerai apšviesta ir stebima video kameromis 24/7. Nustatytu laiku yra vykdomas naktinis patruliavimas. Visą parą veikianti pagalba telefonu. Tai puikus kokybės ir kainos santykis. Įdiegtas automobilių numerių atpažinimas – atvykus į aikštelę sistema atpažins Jus pagal automobilio numerį ir automatinis kelio užtvaras pasikels, išvykstant sistema veikia taip pat. Įrengti 50% platesni pravažiavimai tarp aukštų. Aikštelėje yra 16 vaizdo stebėjimo kamerų. Prie įvažiavimo yra bagažo matavimo stovai ir svarstyklės. Darbo valandomis teikiama techninė pagalba.

Papildomos paslaugos:

  • Rezervuota vieta (VIP ir VIP XXL vietos) – asmeniškai Jums rezervuota vieta prie pat įvažiavimo į aikštelę, rezervuotoje vietoje stovės ženklas su Jūsų automobilio numeriu. VIP vieta elektromobiliui.
  • Fast Track – Jums suteikia praėjimą BE EILĖS pro atskirą oro uosto saugumo patikros punktą nelaukiant bendroje eilėje.
  • Jūsų potogumui veikia nemokamas interneto ryšys per WiFI.


Kauno oro uosto ADCParking aikštelė yra vos 100 metrų iki terminalo, tai vos viena minutė kelio pėsčiomis. Tai ilgalaikio stovėjimo aikštelė, kurioje galima užsisakyti parkavimą su ar be nemokamu atšaukimu.

Rygos oro uosto ADCParking aikštelę aptarnauja Park Smart. Ši aikštelė yra apie 1 km iki terminalo, tačiau pėsčiomis jums eiti niekur nereikės. Nuolatos kursuoja nemokamas autobusas, kuris nuveš iki terminalo. Kad nuvyktumėte iš oro uosto į stovėjimo aikštelę, skambinti tel. +371 20 477 477 .

Palangos oro uosto ADCParking automobilių stovėjimo aikštelė yra 30 metrų nuo keleivių terminalo. Tai vos 1 minutė kelio pėsčiomis.


Keipkitės į profesionalias mūsų kelionių konsultantes. Jos patars, pasiūlys Jums geriausią variantą:
Vilnius: A. Juozapavičiaus g. 6, 8 5 2313314, vilnius@vilnius.krantas.lt
Kaunas: I. Kanto g. 22, 8 37 490202, kaunas@kaunas.krantas.lt
Klaipėda: Teatro g. 5, 8 46 395111, travel@krantas.lt