Naujienų prenumerata
Susisiekite
Kruizai
Ieškote unikalaus ir daug įspūdžių suteikiančio būdo praleisti savo laisvą laiką? Kruizai – puikus pasirinkimas norintiems patogiai keliauti ir tuo pačiu metu pamatyti nuostabiausių vaizdų, kurie savo pėdsakus Jūsų atmintyje paliks dar labai ilgai. Pasirinkus šį keliavimo, atostogų būdą, gaunama kur kas daugiau nei įprastų ekskursijų metu, nes čia suteikiama galimybė pasimėgauti įvairiomis naktinėmis programomis, skaniausiais patiekalais, kuriuos galima rasti laivuose esančiuose prabangiuose arba paprastesniuose restoranuose, negalvoti apie jokį susisiekimą tarp lankytinų objektų. Viskas randama vienoje vietoje, o profesionalaus gido kompanijoje užtikrinamas saugumas net mažiausiems keliautojams.
Pabėgimas nuo buitinių rūpesčių – svarbus argumentas, kodėl kruizinės kelionės vertos didelio dėmesio. Tokių atostogų metu nereikia rūpintis neišplautais indais, nepaklotomis lovomis, nesutvarkytais kambariais. Visais šiais buitiniais rūpesčiais pasirūpina profesionalus laivuose dirbantis personalas. Taip pat tai puikus metas pabūti kartu su visa šeima, draugais, nes tokių kelionių metu galima rasti įvairių pramogų, kurios atitinka kiekvieno norus ir poreikius. Vis dėlto, jeigu nėra noro keliauti su savo artimaisiais, net ir keliaujant vienam suteikiamas šansas praplėsti savo pažinčių ratą.

Pagrindiniai maršrutai
Kiekvienas keliautojas gali išsirinkti jam labiausiai tinkantį kruizo maršrutą. Tokios kelionės vykdomos įvairiomis kryptimis, pavyzdžiui, Baltijos, Viduržemio jūromis ar plaukiant link Pietų Amerikos, kitų žemynų. Jeigu sunku išsirinkti norimą maršrutą, pravartu atsižvelgti į kelionės laiką. Pavyzdžiui, Baltijos ar Viduržemio jūros kruizai dažniausiai trunka nuo kelių dienų iki savaitės. Jų metu aplankomos įvairiausios šalys: Estija, Švedija, Danija ir kt.
Ne mažesnio dėmesio susilaukia ir tolimesnės šalys, kurios turistus traukia egzotiškais gamtos vaizdais, gyvūnais, kitokiu klimatu. Kelias savaites trunkantys kruizai atviromis jūromis bei vandenynais žavi kiekvieną nuotykių ieškotoją. Pietų ar Šiaurės Amerikos, Karibų jūros kurortai gali nudžiuginti nuostabiu oru, išskirtinėmis pramogomis, plačiu įvairių žvaigždučių viešbučių pasirinkimu. Taip pat pasirinkus tokį kelionės būdą nesunku pasiekti Artimųjų Rytų ar Australijos pakrantes, kurios pasitinka ne mažiau įspūdingais kraštovaizdžiais bei dar neišbandytomis pramogomis.

Kruizų kainos pagal kiekvieno galimybes
Kai kurie žmonės galvoja, kad kelionės tokiais laivais yra skirtos tik labiausiai pasiturintiems asmenims, nes jos kainuoja gana brangiai. Žinoma, galima rasti ir labai prabangių bei daug lėšų reikalaujančių pasirinkimų, tačiau ir pigesni kruizai suteiks ne ką mažiau neįtikėtinų įspūdžių! Kelionių kainos skiriasi priklausomai nuo to, kokio tipo kruizai yra pasirenkami. Pavyzdžiui, Baltijos ar Viduržemio jūrų kelionės yra pigesnės negu tos, kurių metu aplankomi Pietų Amerikos ar Australijos krantai, nes atitinkamai pastarosios trunka ilgiau. Taip pat kaina priklauso nuo to, kokia kajutė pasirenkama. Norintiems plaukimo metu stebėti nuostabius jūrų vaizdus ar pasimėgauti pusryčiais, vakariene jūros dvelksmo apsuptyje – siūlomos kajutės su langais ar nuosavais balkonais.
Jeigu norite naujų įspūdžių, pamiršti kasdieninius rūpesčius ar pasimėgauti nuostabiais gamtos, skirtingų miestų ir juose esančių statinių vaizdais, išmėginkite jūrų keliones. Skirtingi kruizai paliks neišdildomą įspūdį tiek mėgėjui, keliaujančiam vieną pirmųjų kartų, tiek patyrusiam ir visko mačiusiam keliautojui.


Kruizai

Tallink kruizai

Tallink kruizai

Atraskite Stokholmą! Juk ne veltui sakoma, kad šis miestas primena Šiaurės Veneciją! Leiskitės į nuostabią kruizinę kelionę po Baltijos jūrą! Mėgaukitės kruizine kelione ir Stokholmo žavesiu - unikalia gamta ir įdomiais objektais! 14 salų miestas apsuptas nuostabiais vandens labirintais. Sužinokite daugiau apie Švedijos istoriją ir švedų kasdieninį gyvenimą. Gardūs patiekalai ir gėrimai neatsiejama kruizinės kelionės dalis. Pasirinkite sau tinkančias atostogas ir plaukite į kruizą Ryga-Stokholmas arba Talinas - Stokholmas!

St. Peterline kruizas

St. Peterline kruizas

Pažinkite nuostabias Šiaurės Europos sostines – Taliną, Helsinkį, Stokholmą bei įspūdingąjį Rusijos miestą Sankt Peterburgą – mėgaudamiesi romantišku keturių naktų kruizu „St. Peter Line“ kompanijos kelte PRINCESS ANASTASIA!
Kviečiame keliauti iš Talino ir aplankyti nepakartojamą Rusijos miestą - Sankt Peterburgą – be vizų! Keliaujantiems šiuo keltu suteikiama galimybė lankytis Sankt Peterburge be vizų iki 72 val.Kruizas vyksta patogiu ir moderniu keltu PRINCESS ANASTASIA, kuriame telpa apie 2 349 keleivius. Kelte įrengti restoranai, barai, kazino, naktiniai klubai, SPA ir grožio salonas, baseinas su pirtimi, kino teatras, parduotuvė

MSC Kruizai

MSC Kruizai

Atostogų su "MSC Cruises" metu, Jūs ne tik aplankysite keletą gražiausių pasaulio vietų, bet ir pajusite kiekviename laive sukurtą unikalią aplinką, apjungiančią Itališką dizainą, svetingumą ir nacionalinę Italijos virtuvę. "MSC Cruises" didžiuojasi itališko stiliaus paveldu ir visiems svečiams nori perteikti "La dolce vita" gyvenimo skonį...Rinkitės iš Viduržemio jūros, Karibų salų, Jungtinių Arabų Emyratų ir Pietų Amerikos kruizų...

Costa Cruises

Costa kruizai

Nesvarbu, kur ketinate lankytis, kruizas - geriausias būdas keliauti patogiai ir stilingai. Su Costa Cruises Jūs pateksite į patraukliausias kelionių vietas pasaulyje: Vakarų ir Rytų Viduržemio jūra, Norvegijos fiordus, Baltijos, Vakarų ir Rytų Karibus, Raudoną ir Arabijos jūras, Atlanto, Ramiojo ir Indijos vandenynus...

Viking Line kruizas

Viking Line kruizas

Keliaukite iš Talino į Helsinkį ir pažinkite Skandinavijos grožį! Iš Talino į Suomijos sostinę Jūs galite nuvykti tik per 2 val. Keltai kursuoja kelis kartus per dieną, kas leidžia išsirinkti Jums tinkantį laiką. Keliauti laivu visada smagu ir patogu! O savo kelionę paįvairinkite Viking restoranuose ir baruose, čia galėsite rintis iš gausybės puikių patiekalų, puikių vynų ir desertų.

Royal Caribbean

Royal Caribbean

"Royal Caribbean" gali pasiūlyti Jums 233 kryptis po visą pasaulį, 72 šalis, 6 žemynus. Kruizinių kelionių metu aplankomi tūkstančiai uostų gražiausiose pasaulio šalyse: nuo Aliaskos ar Kanados iki Havajų, Panamos, Karibų ar Bahamų...

Princess Cruises

Princess Cruises

Pradėjusi savo veiklą 1965 m. su vienu laivu, "Princess Cruises"  dabar plukdo daugiau nei milijoną keleivių kasmet visomis kryptimis: Karibus, Aliaską, Indiją, Australiją, Europą, Havajus, Japoniją, Meksiką, Pietų Ameriką, Taitį ir aplink pasaulį.  Ieškokite "Princess Cruises" jau šiandien.

Silversea Cruises

Silversea Cruises

"Silversea Cruises" yra privati ​​prabangi kruizinė kompanija teikianti išskirtinius aukštos klasės "viskas įskaičiuota" kruizus, o klientai gali mėgautis rafinuota prabanga. Laivai yra nedideli nuo 300 iki 540 keleivų, kuriuose tiek pat yra aptarnaujančio personalo. Nedideli laivai visuomet atplaukia į miesto centrą.
Laivo apartamentai išsiskiria prabanga, visi turi balkonus ir asmeninį liokajų. Arbatpinigiai, gėrimai ir maitinimas įskaičiuotas į kainą. Laive galima mėgautis prabanga, modernia atmosfera ir nuoširdžiu asmeniniu aptarnavimu.Galite rinktis iš didelio kruizų sąrašo: Afrika, Artimieji Rytai, Aliaska, Australija, Kanada, Amerika, Karibai, Viduržemio jūra, Pietų Amerikia, Mikronezija, Ramiojo vandenyno šalys

Cunard Cruise Line

Cunard Cruise Line

Mėgaukitės prabangiais kruizais su "Cunard Cruise Line".
Kur jūs bekeliautumėte su "Cunard", galite būti tikri: pamatysite nuostabiausias pasaulio vietas ir galėsite mėgautis nuostabiai praleistu laiku laive.
Atraskite įvairius maršrutus su "Cunard": Viduržemis, Karibai, Havajai, Afrika, Australija, Ramiojo vandenyno šalys, Kanarai bei Artimieji ir Tolimieji Rytai...

Silver Expeditions

Silver Expeditions

Silversea Expeditions siūlo tolimas keliones ir išskirtinį pasaulio pažinimą.
Nuotykių ieškantys keliautojai, turintys išskirtinį skonį, lieka sužavėti pasirinkę Silversea Expeditions. Nemokamos ekskursijos, vadovaujamos patyrusios gamtininkų komandos, vykdomos mažose grupėse intymiam ir asmeniškam kelionės pažinimui. Laive nėra tradicinių pasirodymų, tačiau visos kajutės yra su vaizdu į jūrą.
Į kruizo kainą įskaičiuota:
liokajaus paslaugos, gėrimai, įskaitant mini barą, arbatpinigiai, gurmaniški patiekalai laivo restoranuose, pervežimai, uosto mokesčiai