Naujienų prenumerata
Susisiekite

Naujienos Naujienos

Kruizai įmonėms ne vien tik pramogos
2014.09.23

[Kruizai įmonėms]

Dažniausiai įmonių konferencijos ar seminarai vyksta viešbučiuose, mokymų centruose ar įmonės patalpose. Tačiau iš užsienio atsiranda naujas postūmis įmonių verslo ir pramoginiams renginiams – vis daugiau viršininkų ir darbuotojų nusprendžia sukurti originalią nuotaiką ne 5 žvaigždučių viešbutyje ar naujausiame verslo centre, o ant laivo denio.

Toks sprendimas pirmiausia siūlomas toms įmonėms, kurios nori geriau suvienyti savo turimas komandas, išugdyti komandinę dvasią. Kartu diskutuojant apie įvairius verslo tikslus bei tuo pat metu keliaujant į kitą miestą, tikrai atsiras puikių prisiminimų, kurie skatins toliau bendradarbiauti. Todėl toks pasirinkimas įmonėms siūlomas ne tik vienijant komandą, bet ir stengiantis užtikrinti naujus ir sėkmingus verslo ryšius.

Tokia galimybė yra itin tinkama įmonėms, kurios stengiasi taupyti ir atsisakyti papildomų išlaidų, atsirandančių ieškant miegojimo vietų, vakarinių programų ir jų vedėjų. Įmonei užsakius kruizą, taip pat iš karto bus pasirūpinta ir nakvyne, ir naktine programa – kruiziniuose laivuose dažnai siūloma interaktyvi poilsinė – pramoginė programa, kuri patiks darbuotojams ir vadovams. Taip pat yra siūlomi įvairūs žaidimai, viktorinos, sauna ir diskoteka. Kitą dieną po konferencijos galima suorganizuoti turą po naują miestą - taip įmonė išlaikys savo įvaizdį, kaip ne tik puikiai dirbančios, bet ir besirūpinančios savo komanda.

Kruizai taip pat dažnai siūlomi įmonėms, kurios veda įvairius renginius. Kruiziniame laive esančios salės gali talpinti iki 300 žmonių, todėl tai puikus būdas įsimintinai paminėti įmonės gimtadienį, naujo produkto įvedimą į rinką, naują sutartį su kita šalimi. Tai pat tokiuose renginiuose bus galima sulaukti daugiau svečių – kruizai kol kas nėra dažnas pasirinkimas tarp įmonių, todėl tai padariusios Lietuvos įmonės išsiskiria.

Tačiau kruizai nėra skirti vien tik pasilinksminimams, renginiams. Kruiziniame laive, plaukiančiame į Stokholmą, esantis konferencijų centras leidžia įmonėms suorganizuoti tiek nedidelius seminarus, tiek didesnes konferencijas. Konferencijų salėse įmonių laukia visa reikalinga technika, o per pertraukas kruiziniame laive patiekiama užkandžių ir gėrimų, todėl nereikia iš anksto ieškoti atskiros maitinimo įmonės – tai dar vienas pliusas, leidžiantis sutaupyti išlaidas. Maitinimas bus teikiamas ir pusryčių, vakarienės metu, kur darbuotojus ir svečius galima sukviesti arba švediškam stalui, arba prabangesniam à la carte variantui.

Kruizai atneša tik vieną minusą – kai kurie darbuotojai ar svečiai gali netoleruoti nuolatinio supimo, todėl juos gali pykinti. Tačiau dažniausiai nuo to yra siūlomi vaistai, kuriais galima pasirūpinti iš anksto.

Užsienyje esančioms įmonėms, kruizinės kelionės jau seniai nėra paslaptis. Naudojantis kruizu, įmonės gali ne tik geriau susibendrauti su darbuotojais, surengti įspūdingą renginį, bet ir užmegzti sėkmingus verslo ryšius suteikiant nepamirštamų emocijų. Krantas Travel informuoja, kad tokia programa kol kas galima naudotis iki 2017 m. gruodžio 29 dienos, o kaina vienam asmeniui - nuo 52 eurų.