Naujienų prenumerata
Susisiekite
Karibų kruizai
Dangaus žydrumo jūra, smėlėti paplūdimiai, išskirtinio grožio, egzotinė gamta – sužavi kiekviena keliautoją. Karibų kruizai – puikus būdas visa tai patirti, pamatyti iš arti. Kas gali būti geriau už poilsį Karibuose, šioje nuostabioje pasaulio vietoje? Juk būtent šis kraštas pasižymi dieviško skonio egzotiškais patiekalais, dideliu pramogų pasirinkimu, įspūdingais architektūriniais statiniais.
Vyrauja nuomonė, kad Karibuose esančios salos yra tiesiog tobulai pritaikytos kruizams. Turizmas – vienas iš pagrindinių šio krašto ekonomikos variklių. Todėl jam skiriamas ypatingas, itin didelis dėmesys. Bene svarbiausia priežasties, dėl kurios kruizai į šią vietą yra tokie populiarūs – nuostabus klimatas ir gamta. Norint atgauti jėgas po sunkių darbų, pabėgti nuo kasdienybės rūpesčių ar tiesiog praplėsti savo akiratį, gauti naujų įspūdžių užtenka atvykti į šį rojaus kampelį, įsitikinti jo stebuklinga galia.
Užtenka pažvelgti į Karibų gamtos nuotraukas ir atsiranda noras pačiam viską pajausti, pasigrožėti akį džiuginančiais vaizdais iš arčiau. Šiame krašte, kaip niekur kitur, gausu įvairių rūšių aktyvaus laisvalaikio pramogų. Nardymas gilioje ir švarioje jūroje, kurioje gausiai klesti išskirtinio grožio augmenija, gyvūnija, buriavimas, kruizai, žvejyba – tai tik keletas pramogų, kurios sužavi kiekvieną vandens mėgėją. Be tokių veiklų galima užsiimti kitomis, pavyzdžiui, golfu ramioje gamtos apsuptyje, ištvermę lavinančiais dviračių ar pėsčiųjų žygiais, taip pat apsilankymais laukinės gamtos rezervatuose, paslaptinguose klinčių urvuose, romantiškuose botanikos soduose.

Kvapą gniaužiančios salos Bahamai. Juos sudaro net 700 įvairių rūšių salų, kuriuose kiekvienas keliautojas atranda sau patinkančių vietų bei pramogų. Tai tarsi mažas rojaus kampelis žemėje, kuriame net žiemą vidutinė temperatūra nukrenta tik iki 18 °C, o povandeninės olos bei vaizdai gali nustebinti net visko mačiusius nuotykių ieškotojus. Kuba. Karibų kruizai, kurių metu aplankoma ši salų valstybė, nepalieka abejingų. Iš vienos pusės skalaujami Karibų jūros, o iš kitos – Atlanto vandenyno, krantai traukia savo pramogomis bei patogiu poilsiu. Tik čia tiek daug įvairiapusiškumo, kuris neleidžia nuobodžiauti: juodas humoras, linksma muzika, afrokubietiški dievai, skaniausi kokteiliai. Puerto Rikas. Optimalios kainos ir kokybės santykiu pasižymintys viešbučiai, gausybė įvairių rūšių žalumos, beprotiškas karštis bei gražiausi pasaulio paplūdimiai – šioje vietoje galima išvysti viską, ko trokšta kiekvieno širdis. Be to, Puerto Rike yra Bio Bay lagūna, kuri yra viena iš kelių pasaulio vietų galinčių suteikti galimybę pasigrožėti įspūdingu, švytinčiu augalu-gyvūnu planktonu. Dominika. Šis Karibų kraštas pasižymi įspūdingais, kvapą gniaužiančiais kalnais, kuriuose auga egzotiška augmenija bei gyvena Lietuvoje nematyti gyvūnai, pavyzdžiui, mažiausias pasaulio driežas ar iguanos bei skirtingų rūšių gyvatės. Taip pat čia verta pasimėgauti aukštos kokybės jūros maistu, kurio šviežumas bei skonis nepalieka abejingų. Barbadosas. Priešingai nei kitos Karibuose esančios salos, ši vietovė atsirado ne iš vulkanų, bet iš koralų, todėl skiriasi ir jos kraštovaizdis. Gamta čia – paprastesnė, nėra aukštų kalnų, tačiau galima pasigrožėti įvairių rūšių kultūriniais paminklais. Parlamentas, katedra, Granizno rajonas – tai tik keletas vietų, kurias verta aplankyti. Dėl gausaus architektūrinio paveldo Barbadoso sostinė Bridžtaunas yra įtrauktas į UNESCO sąrašą.
Kruizų žavesys ir patogumas
Karibų kruizai vilioja savo įvairiapusiškumu, prabanga, patogumu. Pasirinkus tokį kelionės būdą nereikia rūpintis laiko planavimu, apgyvendinimu ar kitais aspektais. UAB „Krantas Travel“ siūlo įvairių rūšių kruizus, kurių metu yra aplankomos anksčiau minėtos ir kitos salos, suteikiamas dėmesys kiekvieno keliautojo poreikiams bei užtikrinamas aukščiausio lygio personalo aptarnavimas. Nereikia rūpintis uosto mokesčiais, maitinimu ar laivo pramogomis, nes viskuo pasirūpina profesionalų komanda.