Naujienų prenumerata
Susisiekite
Kruizai

Svajojate apie kelionę žydra, vaiskia jūra, kaskart aplankant vis kitus uostus, galimybę pasivaikščioti balto smėlio paplūdimiais? Norėtumėte pusryčiauti stebint saulėtekį ar vakarieniauti ant laivo denio, palydint besileidžiančią saulę jūros ar vandenyno horizonte, visiškai pamirštant bet kokius kelionės planavimo rūpesčius? Būtent taip įsivaizduojate tobulą poilsį ir kruizo sąvoką, bet galvojate, kad tai itin brangių atostogų variantas? Iš tiesų šiuo metu kruizai nebėra prieinami tik išskirtinai turtingųjų kišenėms. Geriausių pasiūlymų galima rasti už ypatingas patrauklias kainas, tereikia dažniau pasidomėti kelionių agentūrų pasiūlymais.

Kruizai: neįkainojama patirtis aplankant žaviausius uostus ir šalis

Kruizai suteikia nepakartojamą galimybę vienos kelionės metu aplankyti net kelias šalis, susipažinti su jų kultūra, lankomiausiais objektais. Kruizai suteikia visišką poilsį, kadangi visa programa yra suplanuota: dieną dažniausiai išsilaipinama vis kitame uoste, miestą pažinti leidžiama patiems ar su grupe, paskirtu gidu, kurio ekskursiją galėsite užsisakyti dar būdami laive, o naktį laive Jūsų laukia paruošta speciali, įsimintina programa.

Kruizų maršrutai

Kruizai vykdomi dideliais laivais, kuriose priklausomai nuo laivo telpa nuo kelių šimtų ir dažniausiai iki kelių tūkstančių keliautojų. Organizuojami įvairūs kruizų maršrutai: Baltijos jūros, Viduržemio jūros, Pietų Amerikos, bei kiti. Priklausomai nuo pasirinktos krypties, aplankomų šalių kiekio skiriasi kelionės laikas. Leidžiantis į Baltijos, Viduržemio jūros kruizus dažniausiai užtrunkama kelias dienas ar savaitę laiko. Baltijos kruizo metu gali būti aplankoma Estija, Norvegija, Švedija, Danija, Olandija, Vokietija ir kt., priklausomai nuo kelionių organizatoriaus parinkto maršruto, kruizo trukmės. Europos turistų ypač pamėgti Viduržemio jūros kruizai, kurie išlieka labai populiarūs. Jie trunka maždaug savaitę laiko, aplankomos 5-6 šalys. Viename uoste užsibūnama nuo pusdienio iki vienos dienos, o vakare kruizai tęsiami toliau.

Keliautojus vis labiau žavi tolimos šalys, galimybė leistis kelių savaičių trukmės kruizui į atvirą jūrą ar vandenyną. Ilgesnės trukmės kruizai organizuojami plaukiant į Šiaurės, Pietų Amerikos uostus. Karibų jūros kurortai - tai visus metus lydinti saulė ir tropinė šiluma, balti, žėrintys paplūdimiai, ramybe alsuojantis turkio žydrumo spalvos vanduo ir pakrantėse augančios palmės, kurios traukia turistus. Kurortas vilioja ne tik įspūdinga gamta, akiai maloniais vaizdais, bet ir gausybe akiratį praplečiančių pramogų: kiekvienas keliautojas iš didelės pasiūlos tikrai išsirinks jam patinkančias pažintines ar aktyvias sportines ekskursijas. Tokie kruizai kupini netikėčiausių nuotykių! Leiskitės į juos! Puikiai išvystyta Karibų turizmo sritis suteiks galimybę mėgautis visapusiškai patogiomis atostogomis, čia Jūsų lauks didelė įvairių pasilinksminimo, pramogų pasiūla, platus viešbučių pasirinkimas. Kai kurios salose plyti drėgni atogrąžų miškai, kalnuotos vietovės, kai tuo tarpu kitose – vyrauja sausas dykumų klimatas su koraliniais smėlio paplūdimiais. Toks kruizas trunka apie dvidešimt dienų, atviroje jūroje plaukiant net kelias dienas. Patikėkite keliautojų atsiliepimais – Karibų kruizai suteiks ypatingų, nepamirštamų potyrių!

Lanksčios kruizų kainos

Dažnai manoma, jog kruizai kainuoja išties daug pinigų, tačiau net ir plaukiant tuo pačiu laivu, bilietų kainos labai skiriasi. Kruizo kaina priklauso nuo:

pasirinkto maršruto, laivo, kruizo trukmės. Baltijos bei Viduržemio jūros kruizų kaina dažniausiai yra mažesnė, o keliaujant į ilgesnės trukmės transatlantinius kruizus reikia didesnių investicijų. Taip pat kaina skiriasi nuo pasirinkto laivo;
kajutės tipo. Mažiausiai kainuoja kajutės be lango, šiek tiek brangiau kajutės su galimybe stebėti jūrą, vandenyną, o brangiausi apartamentai – su nuosavu balkonu;
norimų pramogų laive. Daugelis bendrų pramogų jau įskaičiuotos į kruizo kainą, tačiau už kai kurias paslaugas reikia atsiskaityti papildomai, pavyzdžiui, spa, kazino, papildomi apsilankymai laivo restoranuose. Bendras trijų kartų per dieną maitinimas, užkandžiai jau yra įtraukti į kruizo kainą.

Jei svajojate apie galimybę vienos kelionės metu susipažinti net su keliomis šalimis, mąstote apie poilsį, kai viskas jau suplanuota iš anksto be Jūsų pastangų, o ypač žavi bekraštės žydros jūros vaizdai nuo didingo laivo denio, tuomet kruizai padės leistis į nuotykių kupiną pasaulį!

Azijos kruizai

Tolimieji rytai... Ne taip jau ir toli nei jūs manote! Kiekiename kruizo sustojime atrasite vis kažką naujo ir egzotiško. Dangų remiančios bažnyčios, kavinaitės Bankoke, pasaulinio lygio parduotuvės ar turgus Honkonge... Siūlome jums vieną iš jų, kurio metu pamatysite viską kas yra egzotiškiausia Azijoje...

Kruizai jaunavedžiams

Siūlome jums romantiškiausią gyvenimo šventę praleisti laivuose kurie plaukioja Viduržemio jūros, Karibų, Pietų Amerikos, Šiaurės Europos, Afrikos regionuose. Pajuskite rūpestį, prabangą ir aukštos klasės aptarnavimą Jūsų vestuvinės ceremonijos metu.
Jei svajojote savo vestuvių dieną romantiškai paplaukioti ar susituokti egzotiniame paplūdymyje - Visa tai įmanoma švenčiant vestuves kruiziniuose laivuose.