Naujienų prenumerata
Susisiekite
Kruizai
Ieškote unikalaus ir daug įspūdžių suteikiančio būdo praleisti savo laisvą laiką? Kruizai – puikus pasirinkimas norintiems patogiai keliauti ir tuo pačiu metu pamatyti nuostabiausių vaizdų, kurie savo pėdsakus Jūsų atmintyje paliks dar labai ilgai. Pasirinkus šį keliavimo, atostogų būdą, gaunama kur kas daugiau nei įprastų ekskursijų metu, nes čia suteikiama galimybė pasimėgauti įvairiomis naktinėmis programomis, skaniausiais patiekalais, kuriuos galima rasti laivuose esančiuose prabangiuose arba paprastesniuose restoranuose, negalvoti apie jokį susisiekimą tarp lankytinų objektų. Viskas randama vienoje vietoje, o profesionalaus gido kompanijoje užtikrinamas saugumas net mažiausiems keliautojams.
Pabėgimas nuo buitinių rūpesčių – svarbus argumentas, kodėl kruizinės kelionės vertos didelio dėmesio. Tokių atostogų metu nereikia rūpintis neišplautais indais, nepaklotomis lovomis, nesutvarkytais kambariais. Visais šiais buitiniais rūpesčiais pasirūpina profesionalus laivuose dirbantis personalas. Taip pat tai puikus metas pabūti kartu su visa šeima, draugais, nes tokių kelionių metu galima rasti įvairių pramogų, kurios atitinka kiekvieno norus ir poreikius. Vis dėlto, jeigu nėra noro keliauti su savo artimaisiais, net ir keliaujant vienam suteikiamas šansas praplėsti savo pažinčių ratą.

Pagrindiniai maršrutai
Kiekvienas keliautojas gali išsirinkti jam labiausiai tinkantį kruizo maršrutą. Tokios kelionės vykdomos įvairiomis kryptimis, pavyzdžiui, Baltijos, Viduržemio jūromis ar plaukiant link Pietų Amerikos, kitų žemynų. Jeigu sunku išsirinkti norimą maršrutą, pravartu atsižvelgti į kelionės laiką. Pavyzdžiui, Baltijos ar Viduržemio jūros kruizai dažniausiai trunka nuo kelių dienų iki savaitės. Jų metu aplankomos įvairiausios šalys: Estija, Švedija, Danija ir kt.
Ne mažesnio dėmesio susilaukia ir tolimesnės šalys, kurios turistus traukia egzotiškais gamtos vaizdais, gyvūnais, kitokiu klimatu. Kelias savaites trunkantys kruizai atviromis jūromis bei vandenynais žavi kiekvieną nuotykių ieškotoją. Pietų ar Šiaurės Amerikos, Karibų jūros kurortai gali nudžiuginti nuostabiu oru, išskirtinėmis pramogomis, plačiu įvairių žvaigždučių viešbučių pasirinkimu. Taip pat pasirinkus tokį kelionės būdą nesunku pasiekti Artimųjų Rytų ar Australijos pakrantes, kurios pasitinka ne mažiau įspūdingais kraštovaizdžiais bei dar neišbandytomis pramogomis.

Kruizų kainos pagal kiekvieno galimybes
Kai kurie žmonės galvoja, kad kelionės tokiais laivais yra skirtos tik labiausiai pasiturintiems asmenims, nes jos kainuoja gana brangiai. Žinoma, galima rasti ir labai prabangių bei daug lėšų reikalaujančių pasirinkimų, tačiau ir pigesni kruizai suteiks ne ką mažiau neįtikėtinų įspūdžių! Kelionių kainos skiriasi priklausomai nuo to, kokio tipo kruizai yra pasirenkami. Pavyzdžiui, Baltijos ar Viduržemio jūrų kelionės yra pigesnės negu tos, kurių metu aplankomi Pietų Amerikos ar Australijos krantai, nes atitinkamai pastarosios trunka ilgiau. Taip pat kaina priklauso nuo to, kokia kajutė pasirenkama. Norintiems plaukimo metu stebėti nuostabius jūrų vaizdus ar pasimėgauti pusryčiais, vakariene jūros dvelksmo apsuptyje – siūlomos kajutės su langais ar nuosavais balkonais.
Jeigu norite naujų įspūdžių, pamiršti kasdieninius rūpesčius ar pasimėgauti nuostabiais gamtos, skirtingų miestų ir juose esančių statinių vaizdais, išmėginkite jūrų keliones. Skirtingi kruizai paliks neišdildomą įspūdį tiek mėgėjui, keliaujančiam vieną pirmųjų kartų, tiek patyrusiam ir visko mačiusiam keliautojui.


Užklausa Užklausa

*
*
*
*
*
*
*
*