Naujienų prenumerata
Susisiekite

Uostų adresai ir žemėlapiai Uostų adresai ir žemėlapiai

Nyneshamnas (Stena Line)

Iš Nyneshamno uosto į Ventspilį plaukia laivas "Scottish Viking".

Terminalą galima pasiekti:

  • Automobiliu

Iš Stokholmo: Iš Stokholmo į Nyneshamną keliaukite greitkeliu 73 (apytikris atstumas yra 60km). Kelias praeina ties Telia / Nynäsvägen kelio pabaiga ir veda tiesiai į terminalą. Prašome įsidėmėti, jog registracija vykdoma Cargo (krovininiame) terminale (sekite ženklus krovininėms transporto priemonėms).

Iš Vakarų ar Pietų Švedijos: Pasirinkite kelią tarp Södertälje (E4) ir Nynashamno (apie 50 km). Važiuokite per Nynashamną į Nynäsvägen ir tada pasukite į dešinę ir už 500 metrų pasieksite terminalą.
Jūs taip pat galite važiuoti E4 Haninge ir tada pasirinkti maršrutą 259 iš Haninge į Nynashamną. Tai yra geresnis būdas, bet 20 kilometrų ilgesnis. Prašome įsidėmėti, jog registracija vykdoma Cargo (krovininiame) terminale (sekite ženklus krovininėms transporto priemonėms)
Aprašymą, kaip nuvykti į Nineshamno terminalą iš Jūsų adreso, galite rasti Google maps.

  • Traukiniu

Jūs galite keliauti iš Stokholmo į Nineshamną traukiniu. Kelionė užtrūktų apie 1 valandą. Jūs turėtumėte išlipti Nineshamne ir iš jo pasieksite terminalą per 5 minutes einant pėsčiomis.

  • Autobusu

Į Nynäshamn galite nukeliauti autobusu iš Södertälje, Stockholm ir kitų panašių vietų. Autobusų tvarkąraščius galite rasti puslapiuose, kuriuos aprašėme šiek tiek žemiau.

  • Taksi

Jeigu ketinate pasinaudoti taxi paslaugomis šioje vietovėje, jūs galite gauti daugiau informacijos susisiekę su Haninge & Nynäshamn Taxi AB.

Telefonas: +46 8 777 45 00


Adresas: Skyttens Hälls väg 10, 149 30, Nyneshamnas
Tel. numeris:
Darbo laikas: I-V: , VI: , VII:

GPS koordinatės: LONG: 17.957569 LAT: 58.909816