Naujienų prenumerata
Susisiekite

10 neįprastų viešbučių visame pasaulyje 10 neįprastų viešbučių visame pasaulyje

Atėjo laikas išbandyti kažką naujo: pristatome 10 neįprastų viešbučių, kuriose galite įgyti naujų pojūčių.
Informacijos šaltinis: "Conde Nast Traveller"

Argentina, Valdeso pusiasalis
Švyturys "Punta Delgada"

Švyturys buvo atidarytas 1905 metais ir nuo to laiko jis patyrė daug transformacijų - nuo Argentinos pašto skyriaus iki kazino karinio jūrų laivyno jureiviams. Švyturyje vis dar tvyro senovinė atmosfera, tačiau keliautojus čia traukia nepakartojamo grožio gamta. Netoliese guli jūrų drambliai, bet išbandant jūros safarį galima stebėti banginius ir orkas. Galima vykti į ekskursiją ir jos metu pamatyti didžiulę Magelano pingvinų koloniją.

http://www.puntadelgada.com/en-gb
Kosta - Rika, Puerto Limonas
Tree House Lodge

Tree House Lodge - tai ne tik viešbutis po medžiu, tai lyg išsipildžiusi vaikystės svajonė. Čia ne tik svaiginantys vaizdai, bet ir nepakartojamas gamtos grožis. Iš savo terasos galite pamatyti bezdžiones, tukanus ir tinginius, o naktį paklausyti tikrojo džiunglių koncerto.

https://www.costaricatreehouse.com
Turkija, Stambulas
Four Seasons Sultanahmet

Sunku patikėti, bet dar prieš kelis dešimtmečius neoklasikinis viešbučio "Four Seasons Sultanahmet" pastatas buvo kalėjimas. Prie įėjimo yra plokštė, ant kurios parašyta "Sostinės kalėjimas žudikams". Kalėjime buvo laikomi ne tik vyrai, moterys, bet ir nepilnamečiai nusikaltėliai. Kalėjimo praeitį primena pastato kolonos, ant kurių kaliniai išraižė įvairias frazes ir žodžius, vidinis kiemas, kuris buvo skirtas pasivaiksčiojimui, taip pat ir sargybinių bokštai.

https://www.fourseasons.com/istanbul/
Graikija, Santorini
Windmill Villas

Graikijos Santorini sala garsėja savo saulėlydžiais. Malūnai jau seniai tapo labiausiai atpažįstamu Graikijos simboliu. Jūs galite nakvoti tiek autentiškajame restauruotame malūne, tiek naujose vilose, kurios pastatytos malūno stiliumi. Malūnas yra nedidelio ploto, kuklus, tačiau su neįtikėtinai mielais kambariais per visus tris aukštus. Kadangi miestelis stovi ant stataus šlaito, per kiekvieno kambario langą atsiveria neįprastas vaizdas. Interjeras pritaikytas malūno stiliui, o šiuolaikinė technika yra paslėpta nuo žmogaus akių, kad niekas neblaškytų kaimiškos romantikos.

http://www.windmill.gr
Tanzanija, Pembos sala
The Manta Resort

Povandeninis kambarys nėra mitas, tai tai tikrovė 4 metrų gylyje. Iš savo lovos galite stebėti povandeninį pasaulį. Virš vandens yra laundžas, terasa ir platforma deginimui ir žvaigždžių stebėjimui. Kai kurie jūrų gyvunai nebijo žmonių ir yra nuolat šalia viešbučio. Naktį įsijungia specialus apšvietimas, kuris pritraukia kalmarus ir kitus nakties gyventojus.

http://www.themantaresort.com
Jungtinė Karalystė, Petvortas
The Old Railway Station

The Old Railway Station viešbutis yra įsikūręs buvusiame "Petworth" geležinkelio stotyje. Iki Getviko oro uosto tik 60 km, bet atrodo, kad esi Anglijos provincijoje. Svečiai gali apsistoti kiek buvusio geležinkelio stoties pastate, tiek klasikiniose Pullman vagonose, kurie XIX a. buvo laikomi prabangos simboliumi. Būtent Pullman vagonai sukūrė garsaus “Rytietiško ekspreso” vardą, kurie kursavo tarp Londono ir Stambulo. Savo laisvalaikiui galima organizuoti išvykimą žirgais Karaliaus Edvardo takais.

https://old-station.co.uk
Nyderlandai, Harlingenas
Havenkraan

Pasaulyje yra tik du viešbučiai, kurie įsikūrę kėlimo kranuose ir jie randasi Nyderlanduose. Vienas iš kranų yra Amsterdame, o kitas Frislando provincijoje, kuri yra viena iš gražiausių Nyderlanduose., o iš krano atsiveria žavūs vaizdai. Tiems, kas vaikystėje nepakankamai žaidė su mašinėlemis, Haven Kraan yra tikras rojus. Kranas vis dar veikia ir svečiai gali jį valdyti. Interjeras dekoruotas 1960-ųjų retro stiliumi. Kambarys yra tik vienas, todėl čia gali būti ne daugiau kaip 2 žmonės.

https://www.havenkraan.nl/en/informatie/
Švedija, Stokholmas
Jumbo Stay Hostel

Kai galvoji apie miegą lėktuvę, ne visada būna teigiamas emocijas, bet Arlandos oro uoste yra “Boeing 747” lėktuvas, kuriame neturėtumet nerimauti dėl poilsio, nes čia yra tikros ir patogios lovos. Hostelis siūlo ekonominės klasės, verslo klasės kambarius ir pirmos klasės kambarį su erdviu vonios kambariu, kuris yra lakūno kabinoje. Čia net yra erdvus laundžas, kur galite mėgautis nepakartojamą atmosferą.

https://www.jumbostay.com
Italija, Matera
Le Grotte della Civita

Ar jūs kada nors miegojote urve? Italijos Materos kaimelyje yra didelis koridorių ir urvų tinklas, kuriose pirmieji žmonės apsigyveno net prieš 9000 metų. Šiandien jie yra labai populiarus tarp turistų. Kambarių interjere naudojamas minimalistinis stilius - tai leidžia idealiai prisitaikiti prie bendro vaizdo. Tai tikriausia romantiškiausia vieta praleisti naktį po žeme.

http://legrottedellacivita.sextantio.it/en/
Kinija, Pekinas
The Temple Hotel Beijing

Temple Hotel Beijing yra neįprasta apgyvendinimo vieta tarp turistų. Pasirodo, kad senovinė šventyklos architektūra ir prabangus butiko stilius dera tarpusavyje. Skirtingos epochos paveikė šventyklos likimą, bet tikrai galima sakyti, kad televizorių gamykla išgelbėjo šventiklos pastato likimą. Kambarių interjere naudojamas minimalistinis bei chaotiškas stilius, kas įrodo, kad viename kambaryje gali būti futūristinio stiliaus fotelis ir tūkstančio metų senumo sofa.

www.thetemplehotel.com